Zapraszam do Krakowa i Warszawy na tango do słuchania

Show Me Your Tango w Filharmonii Łódzkiej
Show Me Your Tango w Filharmonii Łódzkiej www.izabelakopec.eu
Kochani, dziś nie będę mądrzyć się ani złorzeczyć. Dziś serdecznie zapraszam Was na moje dwa najbliższe koncerty - w najbliższy piątek (8 listopada) w Filharmonii Krakowskiej i 27 listopada w Polskim Radio w Warszawie.

"Show Me Your Tango" to cykl koncertów, które wykonuję w hołdzie Astorowi Piazzolli. Piazzollę większość z was zna w wersji instrumentalnej ale mało kto zna dobrze jego pieśni, bo dość rzadko są wykonywane. Wspaniały aranżer, z którym mam przyjemność współpracować - Tomek Filipczak - wybrał razem ze mną 11 najpiękniejszych naszym zdaniem utworów wokalnych argentyńskiego twórcy i przygotował je w formie, która mnie osobiście bardzo wzrusza.... To właśnie te pieśni wykonuję na moich koncertach.Te utwory usłyszeć można na naszej płycie pt. "Piazzolla. Show Me Your Tango". Kto płytę słyszał, ten wie o co chodzi. Na koncertach jednak utwory za każdym razem brzmią nieco inaczej. Publiczność i atmosfera jest za każdym razem inna. A ponieważ czas płynie i my "dorastamy", interpretacja też się zmienia.

Do moich koncertów zapraszam zawsze cudownych muzyków. Piazzollę mam przyjemność grać nie tylko z Tomkiem (aranżerem-pianistą) ale też Klaudiuszem Baranem - bandoneonistą z Tangaty i prorektorem Uniwersytetu Muzycznego, Christianem Danowiczem - wspaniałym skrzypkiem o argentyńskich korzeniach, koncertmistrzem wrocławskiej orkiestry Leopoldinum, Robertem Horną - wirtuozem gitary i Konradem Kubickim - świetnym kontrabasistą.

Bardzo się cieszę na nasze kolejne wspólne koncertowanie i mam nadzieję, że podczas choćby jednego z tych wieczorów spotkam na widowni jakiegoś "natematowicza".

Serdecznie Was wszystkich zapraszam.

A gramy tak:
Trwa ładowanie komentarzy...